HOŞ GELDİN DÜNYAMA!

Bu site, benim dünyam. Size bu sitede ne derli toplu düşünceler ne de mükemmel planlanmış bir hayatın sırlarını keşfetmeyi vaat ediyorum. Size dünyamı açıyorum. Var olma nedenlerimden biri paylaşmak. Aradığınızı belki burada bulursunuz diye!
EĞER BENİM NELERDEN ETKİLENDİĞİMİ MERAK EDİYORSAN
BUNLARA BİR GÖZAT

1

BENİM HAKKIMDA DAHA FAZLA BİLGİ İSTİYORSAN…

Yazan bir anne, yeni nesil bir lider, hayırsever ve olmak istediğiniz kişi olurken yanınızda yürümeye kendini adamış körü körüne iyimser. Geçmişimi, nasıl bu insan olduğumu merak ediyorsanız, hakkımda sayfama bekliyorum. Çocukluğumda İzmit-Bursa arası yolculuklarda kurduğum hayalleri yaşıyorum bugün. Sosyal açıdan bilinçli bir dijital dünya yaratma heyecanı sardı tüm vücudumu ve burayı yarattım.

Yarattım ama unutmayın burada bulduğunuz her bilgi paylaşıma açıktır. Kopyalayın. İlham alın. Alıntılarken adımı kullanmanıza gerek yok. Benim olanın bir değeri yok sizin olanın da yok. Her şeyin bir yerlerden esinlendiği bir dünya yaşadığımız.

2

KENDİME SICAK BİR TEŞEKKÜR

Ut taksimlerini dinlemeyi çok seviyorum. Özellikle babamdan. Künefe’den, cheesecake’ten ve sıcak çikolatadan asla vazgeçemiyorum. Pera’nın ve Can’ın annesi olmaktan gurur duyuyorum. Üç kız kardeşin ortancası olarak arada kaynamakla artık barıştım. Annemle ilişkim biraz karışık. Uzun yolda, gece, yalnız araç sürmeye bayılıyorum. Sosyal sorumluluk projelerimle aldığım ödüller sayesinde kendime her sabah sıcak bir teşekkür ediyorum.

3

MUTLAKA YAPIN

İletişimde Transaksiyonel Analiz adlı ücretsiz eğitimi mutlaka izleyin! Başlık, ne hakkında olduğunu çok iyi açıklamıyor olabilir. Kendinizi anlamanız için büyük fırsat! Sesinizin kime ait olduğunu keşfedin, çocuk-yetişkin-ebeveyn. Kim bu konuşan! Sosyoloji, İletişim, İnsan Kaynakları, Psikoloji bilgilerimi harmanlayarak basitçe paylaşıyorum.

4

İLHAM OLMAK DİLEĞİYLE…

Çocukken yazılarımı okuyanlar ağlardı, önceleri ağlatmak iyi yazmak sandım. Zamanla anladım, eğlenceli şeyler de yazabilirim. Haber yazdım, günlük yazdım, en çok mail yazdım, blog yazdım. Yazılar sizi tinsel olarak açabilir. Daha cesur hamleler yapma, uzun süredir devam eden hayaller için harekete geçme ve bir zamanlar hayal ettikleri hayatları yaşama konusunda ilham verebilir. Ve belki ben de bunu başarabilirim!

EĞER BENİM NELERDEN ETKİLENDİĞİMİ MERAK EDİYORSAN
BUNLARA BİR GÖZAT
keyboard_arrow_up